fon1

Birlikte Geliştirelim:
Spa Wellness Fitness…

Bedeni ve ruhu yenilemenin üç önemli öğesi…

Spa/ Wellness/ Fitness var olan konseptiniz içinde, hizmet kalitenizi güçlendiren öğelerdir.

Spa Merkezinin içinde kişi kendini kaybetmeli ve güvenilir ellerde tekrar kendini bulmalı.

Samimiyet ve güler yüzle karşılanmak tasarladığınız mekânı aydınlatır. Misafirinizin güvenilir ellerde olduğunu hissetmesi, rahatlaması, mekânınızı güzel bir şekilde hatırlamasına sebep olur. Spa Merkeziniz kişiye özel yaklaşımı ile gösterdiği özverinin sonucunda, kaliteye doğru ilk adımı atmış olur.

Günümüzde doğal mekânlara özlem duyulduğu gibi yapının içini dolduracak ehil kişilere de ihtiyaç vardır. Eğitimli, uyumlu bir ekip ve Spa Merkezinin dengesi çok önemlidir. İş yerindeki başarının en önemli faktörlerinden biri: “Motivasyonu yüksek ve takıma oynayan çalışanlar”dır.

Asıl önemli olan sahip olduğunuz misafirlere değil henüz orda olmayan misafirlere bu pozitif yansımaları ulaştırmaktır. WELL MAX SPA’nın danışmanlığıyla, emin olun ki misafirleriniz kısa süre içerisinde Spa Merkezinizin isminden ve çalışanların hünerlerinden yakın dostlarına övgü ile bahsedecekler.

İşte o zaman, WELL MAX SPA olarak üstümüze düşen görevin bir kısmını yerine getirdiğimizin teyidini almış olacağız. Farkımız ve gelişimimiz, uyum ile birlikte artmaya devam edecektir.

WELLMAX SPA

Akademi

Kurslar

T 01 : SPA YÖNETİMİ
T 02 : SPA BAKIMLARI
T 03 : SPA İLETİŞİMİ
T 04 : SPA GELİŞİMİ
T 05 : KLASİK MASAJ
T 06 : THAI MASAJI
T 07 : SHIATSU MASAJI
T 08 : REFLEKSOLOJİ
T 09 : AYURVEDA
T 10 : HAMAM
T 11 : AROMATERAPİ
T 12 : VÜCUT BAKIMLARI
T 13 : CİLT BAKIMLARI
T 14 : HİDROTERAPİ
T 15 : SİGNATURE BAKIMLARI
T 16 : RİTUEL
T 17 : SPİRİTÜEL BAKIMLAR