fon1
Menü hazırlanıyor

WellMax SPA

Hakkımızda

Antalya dayız Deniz, kum ve güneşin oluşturduğu bir yaşam tarzı… Doğanın ve konforun mükemmel harmonisi… Eşsiz bir doğada benzersiz bir tatil keyfi… Antalyanın kalbinde, şehrin gürültüsünden arınmış atmosferinde, Toros Dağları’nın esintisini arkasına alıp, Akdeniz’in mavisiyle sizi hayallerinizle buluşturan The Wise Boutique Hotel&SPA, misafirlerine farklı bir tatil anlayışı sunuyor.

The Wise Boutique Hotel&Spa, her biri birbirinden lüks bir şekilde tasarlanmış konaklama seçeneklere ilaveten, Spa Merkezin içerisinde geniş bir alanı kapsayan Hamam, Sauna, Buhar Banyo ve konforlu dinlenme alanı ile Spa Bakımların öncesi veya sonrasın da size dinlenme imkânı sunuyor.
Spa Sektöründe 28 yıldır hizmet vermekte olan firmamız; ANTALYA ve çevresinde 1 adet 7 yıldızlı, 6 adet 5 yıldızlı otel ve tatil köylerinde hizmet vermekte olup Plovdiv şehirlerinde 5 adet 5 yıldızlı, 3 adet 4 yıldızlı otellerin Spa Merkezlerini işletmiştir.

Hizmet alanımız içinde referansa sahip olduğumuz tüm otel ve tatil köyleriyle bugüne kadar karşılıklı anlayış, özverili, saygın beraberlik içerisinde çalışmaya veya danışmanlık vermeye devam etmekteyiz

WELLMAX SPA

Günün Yorgunluğunu Bizimle Atın

Menü hazırlanıyor
fon1

Şirketimiz ilk Spa İşletmeciliğine 1992-1994 yılları arasında Club Salima / Beldibi otelinde başlamıştır.

İşletme Referanslarımız

HOTEL ASTERİA SİDE
CLUB ASTERİA BELEK
IC HOTELS SANTAI
IC HOTELS GREEN PALACE
IC HOTELS AIRPORT
IC HOTELS RESIDENCE
CLUB HOTEL JUSTIANO
Club SALİMA
HOTEL PAMPOROVA / Plovdiv BULGARIA
HOTEL VICTORIA PALACA / Burgaz BULGARIA
HOTEL ROYAL PARK / Burgaz BULGARIA
HOTEL ROYAL BAY / Burgaz BULGARIA
HOTEL VILLAGE ELENITE / Burgaz BULGARIA
HOTEL PERLE / Burgaz BULGARIA.
HOTEL SUNNY BEACH / Burgaz BULGARIA
HOTEL AMBASSADOR / Sofia BULGARIA

WellMax SPA

ONLINE REZERVASYON

simbolo_mas