fon1

Değerli Misafirlerimiz

The Wise Boutique Hotel&SPA ‘nın özenle tasarladığı WELLMAX SPA; dünya masaj literatüründe yer alan masaj tekniklerinin ve terapi yöntemlerinin pek çoğunu, profesyonel ekibiyle birlikte sunuyor. Misafirlerin huzuru ve konforu için özel olarak tasarlanan WELLMAX SPA Merkezi 4 Suit Masaj Odası, 1 Özel Hamam ve Jakuzili VIP Suit,1 Cilt Bakım Odası ve Rekreasyon alanı içerisinde görkemli Türk Hamamı, Sauna, Buhar Banyo ve konforlu dinlenme alanı ile Spa Bakımların öncesi veya sonrasın da size dinlenme imkânı sunuyor.

WELLMAX SPA’nın eşsiz masaj ve bakımları sayesinde yaşam enerjinizi yükseltip, hem bedeninizi hem de ruhunuzu şımartmaya ne dersiniz?

WELLMAX SPA’nın uzman terapistleriyle birlikte, sizi gündelik hayatın stresinden ve yorgunluğundan arındırmak için Masaj, Hamam ve size özel bakım programları geliştirdik. Sultanlara yakışır hamam sefaları, rahatlatıcı masaj terapileri ve yenileyici cilt bakım sayesinde teninizi kucaklayacak bir özgürlük hissi ve ruhunuzu tazeleyecek anlar yaşayacaksınız.

WELLMAX SPA Merkezimizde 12 ay boyunca misafirlerimizi her gün 09.00 – 22.00 saatleri arasında konuk ediyoruz.

Size çok daha ayrıcalıklı ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için ziyaretiniz öncesi rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

Bakımınızın başlangıç saatinden en az 10 dakika önce, Spa resepsiyonunda bulunmaya özen gösteriniz. Rezervasyonunuza geç kaldığınız takdirde, bakımınızın süresi buna bağlı olarak kısalacaktır. Geç kaldığınızda, sizden sonra rezervasyonu olan misafirimizin başlangıç saatini aksatmamak adına, bakımınızı belirtilen sürede bitirmek durumundayız.

Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

WELLMAX SPA

Spa Merkezi